Piiriköök aiakool

Aiakool saab alguse Sinu soovist endale ise toitu kasvatada. Seejärel on tarvis väikest maalappi, alustuseks sobib isegi rõdu või aknalaud. Peaasi, et Sind huvitab, kuidas loodus toimib. Seejärel liitud aiakooli veebikeskkonnaga, kus saad väikese kooliraha eest igakuiselt
ligipääsu meie õppevideotele.

Triinu Guerrin, kes on permakultuuri viljelenud juba peaaegu 10 aastat ning paljude huviliste soovil oma kogemusi nüüd veebipõhiselt jagamas.

Ene Di Maria ja Janek Hiiet, kes on tulnud maale elama ja soovivad endale rajada permakultuuri aeda. Nende aiast saab meie kooliaed, mida hakkame nädal nädala järel filmima, et jälgida, kuidas loodusega koos töötades aed muutub viljakaks ja lopsakaks ökosüsteemiks.

Postitame igakuiselt õppevideosid, kus räägime permakultuuuri aluspõhimõtetest ja nende rakendamisest ning õpetame kavandama väikeaeda nii, et aednikul oleks võimalikult vähe hoolt. Tuleb ka eraldi rubriik, kus jagame oma kogemusi, mida teha erinevate aiasaadustega. Kindlasti räägime metsikutest taimedest ja nende kasutamisest ning nö permakultuursetest taimedest.

Lõpetuseks – Aiakooliga liitudes astud sammu autonoomia suunas ning samas toetad kahe pere liikmeid, kes kõik on abiks, et aiatunde koostada, filmida ning loomulikult ka aias töötada. Seega nagu permakultuuris kombeks – kaks ühes!

Suur tänu Sulle ja kohtume juba esimeses videos!

Liitu meie uudiskirjaga

    Soovin saada uudiskirja aadressile:

    Tutvustavad videod