Müügitingimused

Veebipoe piirikook.ee (edaspidi Veebipood) omanik on FIE Triinu Guerrin (registrikood 14737046), asukohaga Külaoru küla 65223, Võru vald, Võrumaa.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Veebipoes müüakse virtuaalseid tooteid, millele ei lisandu kohaletoimetamise tasu. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Citadele, Revolut
  • Soome pangamaksed: OP Yrityspankki Oyj, Nordea, Danske, Säästopankki, POP Pankki, Oma Säästopankki, S-Pankki, Ålandsbanken, Handelsbanken, Revolut
  • Läti pangamaksed: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor, Revolut
  • Leedu pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, Šiauliu, Medicinos Bankas, Citadele, Revolut
  • Pangaülekandega

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@piirikook.ee.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.